Заходи до Дня Соборності України у Хоружівці

Дата: 23.01.2020 08:52

22 січня в Хоружівському СБК відбувся урочистий концерт,  присвячений Дню Соборності України під назвою  «І обнялися береги одного вічного народу».

З нагоди відзначення державного свята з привітальним словом виступила виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу   Ольга Гордієнко. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять про нескінченні жертви наших співвітчизників, які поклали своє життя на вівтар незалежності, соборності, державності.

Святковий концерт вразив усіх своїми українськими піснями на патріотичну тематику у виконанні вокального жіночого ансамблю «Сусідоньки», дитячого вокального ансамблю «Квіти сонця», солістів-вокалістів Ольги Токмань та Людмили Доценко. Вокалісти, вклавши душу у виконання творів, донесли до усіх присутніх біль та сум матерів за своїми синами, тугу народу за Вкраїною та красу нашого краю. Оптимізму, віри у перемогу та кращу долю України додали виступи танцювального колективу «Імпульс».

Завершився концерт музично-хореографічною композицією «Мій рідний край» у виконанні Ольги Токмань, Людмили Доценко та танцювального колективу «Імпульс» під гучні аплодисменти глядачів.

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського СБК-філії