Відбулась апаратна нарада

Дата: 10.02.2020 14:03

Сьогодні, 10 лютого,  Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук  провів чергову апаратну нараду. У роботі наради прийняли участь заступники селищного голови , секретар та  керуючий справами виконавчого комітету, староста та виконуючі обов’язки старост старостинських округів, начальники управлінь та відділів селищної ради.

На початку наради керівник громади проінформував присутніх про проведений виїзний прийом громадян у Гринівському старостинському окрузі та дав доручення по виконанню питань, порушених на прийомі, відповідальним працівникам.

Далі були розглянуті поточні питання роботи ради на цей тиждень.

Продовжив нараду заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Сиротенко, який довів до відома присутніх інформацію про селекторну нараду при голові Сумської обласної державної адміністрації та звернув увагу на проведення протиепідеміологічних заходів на території громади.