ДОБРІ СПРАВИ РОБИТИ ПРИЄМНО

Дата: 14.02.2020 15:41

14 лютого - Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати якомога більше книжок.
Дарування книжок — гарна традиція читачів і друзів комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека».
Велику кількість видань бібліотека отримала в дар від Ігоря Остапчука, Недригайлівського селищного голови, який подарував 54 примірники.

Начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна Тимченко подарувала книги, які поповнять фонди бібліотек громади.
Цього дня дарувальниками книг були Яна Простак, Світлана Коренева, Світлана Роменська , Марина Кутняк, Віктор Дігтяренко, Олена Каймаканова та Катерина Гладун.
Щиро вдячні шановним дарувальникам за щедрість, розуміння та безкорисливість. Даруючи бібліотеці книгу, ви робите надзвичайно добру і корисну справу.