Молодіжна розважальна програма до Дня закоханих у Хоружівці

Дата: 17.02.2020 09:21

14 лютого молодь відзначає День закоханих. Для нас це нове свято, воно прийшло до нашої країни з Заходу всього лише років двадцять тому.

З цієї нагоди у Хоружівському СБК відбулася молодіжна розважальна програма «Кохання спалах і весна – найгеніальніше у світі». Розпочали свято ведучі  Віра Шмат та Людмила Тютюнник. Вони ознайомили всіх присутніх з історією Дня всіх закоханих, розповіли, як святкують цей день в різних країнах світу. Програма складалася з різноманітних захоплюючих конкурсів, в яких змагалися романтичні пари: Вікторія Кращенко та Дмитро Пономаренко, Валерія Майборода та Сергій Ярмоленко, Каріна Тютюнник та Дмитро Кириленко.  Вболівальники підтримували їх аплодисментами та посмішками. Програма також була наповнена віршами,  чуттєвими танцювальними композиціями та лірично-романтичними піснями у виконанні Лєни Пономаренко, Тетяни Григоренко, Людмили Тютюнник та Людмили Доценко.

Свято закінчилося на веселій ноті. Всі учасники конкурсу отримали в подарунок святкові сувеніри.

Людмила Доценко, керівник художній  Хоружівського СБК-філії