У їхніх серцях жила Україна

Дата: 24.02.2020 08:26

20 лютого по всій Україні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, трагічно загиблих під час Революції гідності. Події останніх років перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей. Українська національна спільнота поза межами українських земель, відчуваючи духовний зв'язок з Україною, висловила нам свою підтримку. В якому б куточку Землі не жив би українець, ніщо не зможе зламати той дух, ту жагу до свободи, які генетично закладені у його душі.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у Віхівському сільському клубі відбувся вечір пам’яті «У їх серцях жила Україна», присвячений річниці Героїв Небесної Сотні. Захід розпочався з запалення свічки та хвилини мовчання, були згадані ті страшні дні, які залишилися в історії назавжди. Наприкінці заходу  прозвучала пісня «Плине кача по Тисині».