Селищним головою проведено апаратну нараду

Дата: 02.03.2020 13:57

2 березня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено  апаратну нараду із  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, старостою, в.о. старост старостинських округів.

На початку наради селищний голова подякував працівникам громади за підготовку та проведення свята «Недригайлівська масляна 2020».

Далі учасники наради обговорили виконання завдань, занесених до протокольного доручення попередньої наради.

Також на нараді розглядалися питання  проведення єдиного санітарного дня на території селищної ради, організацію заходів щодо недопущення вивезення сміття на несанкціоновані сміттєзвалища, ремонту паркану по вулиці Незалежності в селищі Недригайлів, декларування доходів посадовими особами місцевого самоврядування та ряд інших питань.

Крім цього, на нараді обговорювались питання підготовки до проведення Міжнародного жіночого Дня, Дня народження Т.Г.Шевченка, творчого звіту аматорських колективів та виконавців Недригайлівської селищної ради, конкурсу Н.М.Кизенка,обласного турніру з боротьби дзю-до.

Під час наради селищний голова  звернув увагу на жорстку економію бюджетних коштів на всіх напрямках діяльності громади, контроль за доходами та видатками селищного бюджету. Відповідальним службам на наступну апаратну нараду дано доручення зробити аналіз співфінансування закладів освіти та культури в 2019 році та перспективи залучення коштів у 2020 році.