Відбувся Форум голів ОТГ

Дата: 03.03.2020 09:15

Нещодавно у м. Ромни відбувся Форум голів об’єднаних територіальних громад, який провели представники  ТОВ «Урожайна країна», що  входить до складу ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

У Форумі голів ОТГ взяли участь делегації Роменського, Сумського, Білопільського, Буринського, Липоводолинського, Недригайлівського районів, на території яких здійснює свою діяльність ТОВ «Урожайна країна», а також заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

У ході Форуму обговорювалися питання співпраці товариства «Урожайна країна» з громадами, старостами з метою реалізації спільних проектів, досягнуті певні домовленості, спрямовані на розвиток підвідомчих територій.

Недригайлівську громаду на заході представили Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, в.о. старости Іваницького старостинського округу Сергій Олійник та депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк.