Проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу серед підприємців громади

Дата: 04.03.2020 14:43

4 березня у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості проведено консультаційний семінар  з підприємцями громади.

У заході взяли участь  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Валентин Акімов, спеціаліст - державний інспектор з праці селищної ради Марина Голінко, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності  селищної ради Людмила Токар, начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Недригайлівської селищної ради  Володимир Федай, начальник Недригайлівської державної податкової інспекції Роменського управління ГУДПС у Сумській області Віталій Подпрятов,  начальник Недригайлівського районного центру зайнятості Алла Ломонос, начальник Недригайлівського відділу обслуговування громадян «сервісний центр»  Алла Марєєва, представників АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк» та фізичні особи-підприємці Недригайлівської селищної ради.

Під час семінару розглянуто ряд актуальних питань, а саме:

• державна Програма підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%»;
  •  порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю;
  • доручення Прем’єр Міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації ринку праці та погашення заборгованості з виплати заробітної плати;
  • новації податкового законодавства у 2020 році та декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року;
  • легалізація найманої праці, пенсійне забезпечення;
  • послуги державної служби зайнятості роботодавцям;
  •  деякі питання благоустрою території селищної ради.

Виступаючи по закінченні заходу, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Акімов наголосив, що підприємництво відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку громади. Економічна діяльність суб’єктів господарювання дає змогу наповнювати бюджет Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади, що дає змогу вирішувати актуальні питання благоустрою, соціального захисту, комунального господарства. В свою чергу виконавчий комітет селищної ради ставить перед собою завдання діяти прозоро, відповідально, оперативно у вирішенні питань підприємців. Ми завжди готові вас чути і йти на діалог, ставитися з розумінням до пропозицій і проблем, адже головне  для нас - це партнерство між підприємцями та владою!