Покращуємо стан доріг

Дата: 06.03.2020 10:59

5 березня відбулася сходка мешканців ІІ пров.Сумського та вул. Лугової селища Недригайлів, під час якої жителі порушили питання перед депутатом округу Юрієм Сердюком про необхідність висипки щебенем проблемних ділянок дороги ІІ пров. Сумського. Вже сьогодні, 6 березня, за підтримки Недригайлівської селищної ради, питання було оперативно вирішене: частина ІІ пров. Сумського висипана щебенем. Роботи з благоустрою на цьому окрузі триватимуть і надалі.

До робіт з розгортання щебеню і благоустрою долучалися і місцеві жителі: Сергій Гузь, Віталій Стецюра, Руслан Гмиря, Олександр Гмиря, Микола Гузь, Юрченко Андрій та інші.

Сьогоднішній захід – приклад оперативної співпраці влади і громади з метою покращення благоустрою території селища.