У ЖІНЦІ ВСЕ ВІД БОЖОЇ ЛЮБОВІ

Дата: 10.03.2020 14:36

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою. Цьогоріч весна порадувала представниць кращої половини теплими, сонячними днями.

Бібліотечні заклади Недригайлівської громади  щорічно долучаються до святкування Міжнародного дня прав жінок і миру  різноманітними святковими культурно-інформаційними заходами. В комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека» організована літературна викладка «Жінка в історії України».  До уваги читачів  представлені книги та періодичні видання, які розповідають про долі жінок в історичному просторі: видатних жінок-письменниць, політиків, художників та актрис.

У відділі обслуговування дітей проведена арт-година «Квіти для любої матусі».

У Іваницькій сільській бібліотеці-філії відбувся день привітань «Нехай вам, любі, доля усміхнеться». Присутні на заході отримали позитивні емоції напередодні 8 Березня  і поринули в атмосферу справжнього свята.

У Кулішівській та Гринівській сільських бібліотеках-філіях  оформлені виставки-привітання «Жіноча чарівність».