ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ НАШОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ ПОРАНЕННЯ, ВНАСЛІДОК ОБСТРІЛУ РОСІЙСЬКИМ АГРЕСОРОМ

Дата: 11.03.2020 09:06

3 березня голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО і Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК провели зустріч, на якій обговорили питання надання матеріальної допомоги військовослужбовцю нашого району Сергію РОМЕНСЬКОМ У, який дістав поранення, внаслідок обстрілу російським агресором 1 березня

За повідомленням пресцентру ООС, о 14:00 противник обстріляв з ПТРК автомобіль, що підвозив продукти на позиції поблизу с. Нижньотепле Станично-Луганського району (на відстані 3,5 км від лінії зіткнення). Внаслідок влучання ракети в кабіну один військовослужбовець загинув, двоє дістали поранення  (серед яких наш земляк), ще двоє — бойове ураження.

Сергій РОМЕНСЬКИЙ, житель селища Недригайлів. З 2015 року був призваний на військову службу по мобілізації, по закінченню терміну вирішив залишитися захищати територіальну цілісність та незалежність України, підписав контракт про проходження військової служби у 46-тій  окремій  десантно-штурмовій  бригаді,  де ніс свій обов’язок по теперішній час.

Наразі Сергій перебуває у Харківському військовому госпіталі зі станом середньої тяжкості.

Недригайлівська райдержадміністрація і райрада вже виділили  з районного бюджету матеріальну допомогу на лікування у сумі 10 тис.грн.