Звернення Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука

Дата: 07.04.2020 16:18

Шановні жителі Недригайлівської громади!

Звертаюся від себе особисто, а також від депутатського корпусу та виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, закликаючи  всіх бути свідомими і відповідальними у ставленні до свого здоров'я і життя та оточуючих!

Практика  свідчить: ретельне дотримання режиму самоізоляції та карантинних  заходів  – єдиний вихід, який дозволить зупинити поширення COVID-19.

Найкраща протидія коронавірусу - без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома.

Не займайтеся самолікуванням, у разі виявлення симптомів ГРВІ чи простудних захворювань негайно звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Давайте разом недопустимо поширення в нашому краї коронавірусу та захистимо від смертельної хвороби себе, своїх рідних і близьких!

Сподіваюся, що всі ви з розумінням поставитесь до введення карантинних  обмежень і виконуватимете карантинні заходи та   правила самоізоляції.

Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких, особливо людей старшого віку.

Бережіть один одного! Залишайтеся вдома!