Готуємося до Всеукраїнського перепису населення

Дата: 09.04.2020 15:50

Шановні жителі Недригайлівської селищної ради!

2020 рік – рік Всеукраїнського перепису населення. У зв’язку з цим представниками Недригайлівської селищної ради був проведений повуличний обхід та виявлено, що частина житлових приватних будинків не має номерних знаків.

Хочемо нагадати, що упорядкування адресного господарства має важливе значення не лише для перепису населення, а й для роботи всіх служб швидкого реагування (поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо), а відповідно до розділу 3 пункту 3.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005 р.,  встановлення покажчиків  номерів житлових приватних будинків має здійснюватися власниками цих будинків.

Тому звертаємося до усіх жителів з проханням віднестися з розумінням і, по завершенню карантину,  усунути зазначене правопорушення, оскільки за відсутність табличок з  номером будинку власник будинку  несе адміністративну відповідальність.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради