ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕСУВАННЯ ГРОМАДЯН!

Дата: 17.04.2020 11:22

Відповідно до протоколу № 9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради від 17 квітня 2020 року та враховуючи вимоги, які викладені в листі Головного державного санітарного лікаря Сумської області від 14.04.2020 № 01/1396, щодо необхідності введення додаткових обмежувальних карантинних заходів, на виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  03 квітня 2020 року № 12702/14/120 та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» обмежено пересування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 01 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових ) днів).