З Міжнародним Днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2020 10:40

Шановні медпрацівники!

Вітаємо вас з Міжнародним Днем медичної сестри!

Кожна професія висуває певні вимоги до людини, але, мабуть, тільки праця медика накладає настільки високі та специфічні обов’язки на фахівця, передбачає високу відповідальність за надану ним допомогу пацієнтам. Медичним працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя, своє і своїх близьких, і тому очікують від них повної самовіддачі.

Тож хочемо побажати спокою в такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи.

Дорогі наші медичні сестри! Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров'я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Спасибі вам за те, що ваші плечі витримують всі дані вам долею і професією тяготи!

Зі святом Вас!

З Міжнародним Днем медичної сестри!

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, виконавчий комітет,  депутатський корпус Недригайлівської селищної ради