З Днем Європи!

Дата: 15.05.2020 15:12

Дорогі земляки! Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Для українців це особливий день. Під час Революції Гідності український народ довів, що Україна — це незалежна європейська держава.

Під час Революції Гідності прапори Європейського Союзу майоріли на  барикадах поруч з національними синьо-жовтими прапорами. Нині прапори України і ЄС як символ нашого європейського вибору стоять поряд на українських блокпостах на лінії фронту.

Україна — це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Багатьом своїм перемогам та досягненням Європа завдячує славним синам і дочкам України.

Ми визнаємо «загальноєвропейські» цінності: свободу, демократію, повагу до прав людини, верховенство права. Лише проводячи активну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного з нас.

Давайте об’єднаємо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі.

Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

Зі святом! З Днем Європи, дорогі земляки!

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК