15 травня – Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2020 15:32

Сьогодні, 15 травня, відзначається найсімейніше свято нашого часу - Міжнародний день сім'ї. Засноване в 1993 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, воно швидко знайшло своїх прихильників по всьому світу. Адже саме сім'я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Саме цього дня представники виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, а саме: начальник Служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік та начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко відвідали багатодітні та  прийомні сім’ї  Недригайлівської громади та привітали їхні родини зі святом. Діти отримали подарунки та солодощі від Недригайлівської селищної ради.

Від усієї душі бажаємо усім родинам, щоб тепло домашнього вогнища, створене  лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!