Вітання селищного голови з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 14:32

Дорогі діти! Шановні батьки!  У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.
     Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Від усього серця вітаю вас з цим прекрасним днем. Діти завжди були й будуть нашим найдорожчим скарбом, нашою радістю і нашим майбутнім. Дуже хочеться, щоб   діти в усьому світі щохвилини, щодня були щасливими.

Давайте робити все, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо та працюємо.

Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, Божого благословіння, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку!

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК