НА СУМЩИНУ НАДІЙШЛИ 5,4 МЛН ГРН ДЛЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Дата: 02.06.2020 13:17

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, вже надійшов І транш червня 2020 року у сумі 5,4 млн грн для виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку

Виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям Сумщини, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, здійснюються за рахунок коштів, що виділені з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

Довідково. Відповідна фінансова допомога здійснюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 № 330 «Про виділення коштів для надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку».