Виконком 3 червня

Дата: 04.06.2020 09:30

3 червня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало   питання «Про підсумки виконання програми  економічного і соціального розвитку та бюджету Недригайлівської селищної ради за І квартал 2020 року». Під час підведення підсумків було наголошено, що виконання плану економічного та соціального розвитку і бюджету селищної ради протягом звітного періоду проводилося відповідно планових завдань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020 рік.

Виступаючи перед присутніми, Недигайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК відзначив, що за І квартал 2020 року доходів загального фонду (без урахування  міжбюджетних трансфертів) надійшло 10617,7 тис.грн. Затверджені показники по доходах вцілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,0%. У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження збільшилися на 2274,7 тис.грн., або на 27,3%.

Виступаючи в обговоренні, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин АКІМОВ звернув увагу на продовження реалізації проектів  вуличного освітлення, подальший благоустрій, цілеспрямовану  роботу над наповненням бюджету, інші питання.

У свою чергу, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій СИРОТЕНКО наголосив на продовженні реалізації програм, проектів у галузі освіти, культури, соціального захисту, підтримці галузі медицини.

На засіданні виконавчого комітету також були розглянуті питання «Про дотримання Правил благоустрою населених пунктів  і дотримання в них належного санітарного порядку  на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан розвитку торгівельного та побутового обслуговування на території Недригайлівської селищної ради», «Про хід виконання програми розвитку культури на території Недригайлівської селищної ради на 2018-2020 роки»,  «Про забезпечення соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих в АТО на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан автобусного забезпечення на території  Недригайлівської селищної ради» та інші.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл КП «Недригайлівводосервіс» на виготовлення проєктно-кошторисної документації: «Реконструкція водогону по вулицях: Сумська, Зарудка, Шевченка, провулку Зарудки в смт Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області», прийняли рішення про надання двом особам матеріальної допомоги    на    поховання, підтримали   порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 1 особі,  за заявами громадян присвоїли окремі поштові адреси об’єктам нерухомого майна, прийняли інші рішення.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили   начальник відділу по управлінню майном  та житлово-комунальним господарством селищної ради Віктор ЗАХАРЧЕНКО,  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анна ТИМЧЕНКО, головний спеціаліст відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради Світлана КОРЕНЕВА, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, начальник  відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир ФЕДАЙ, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО.