Відбулася апаратна нарада

Дата: 09.06.2020 13:31

9 червня   Недригайлівський  селищний голова  Ігор Остапчук провів чергову апаратну нараду  з начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, очільниками старостинських округів.

Пріоритетним завданням  селищної ради на сьогодні є виконання показників селищного бюджету за перше півріччя, яке дасть змогу забезпечити реалізацію заходів та проектів, передбачених програмою соціального та економічного розвитку селищної ради на 2020 рік - зазначив головуючий. Також керівник громади нагадав присутнім про подальше дотримання карантинних обмежень в роботі ради.

Далі керівники відділів проінформували селищного голову про виконання протокольного доручення минулої апаратної наради.Крім цього, на  нараді обговорювались питання комісійного відвідування дитячих садків в смт Недригайлів та с.Іваниця з метою перевірки  умов для відновлення роботи  закладів в умовах карантину, вирішення організаційних моментів при  проведенні ЗНО для учнів громади, перспективу роботи пришкільних оздоровчих таборів, підготовки проведення земельних торгів, визначення земельних ділянок для сміттєзвалища, підготовки до нового опалювального сезону та  інші  питання.

По завершенні наради селищним головою були дані відповідні доручення відповідальним працівникам.