Чергове послаблення карантинних обмежень

Дата: 10.06.2020 08:35

5 червня на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради (протокол № 17) прийнято рішення про чергове послаблення карантинних обмежень, а саме:

дозволено з 05 червня 2020 року:

1. функцiонування закладiв громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях таких закладів, за умови дотримання  протиепідемічних вимог, затверджених цим рішенням;
  2. проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 м2 площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

Затверджено та оприлюднити на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради розроблені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області та ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» з урахуванням положень постанови Головного державного санітарного лікаря України № 32 від 02.06.2020 Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Спеціаліст з НС та ЦЗН Віталій Клименко