Єдиний санітарний день у старостинських округах

Дата: 11.06.2020 14:55

Сьогодні, під час проведення єдиного санітарного дня, активно проходили роботи з благоустрою та наведення належного санітарного стану  на території Хоружівського, Іваницького старостинських округів. Великий обсяг роботи на території Хоружівського  старостинського округу виконали працівники ТОВ АФ «Хоружівка», які провели обкошування узбіч, полів, господарських дворів, саду біля місцевого храму, меморіалу жертвам голодомору, інших прилеглих територій. Працівники старостату та закладу культури провели прибирання скошеної трави у центрі села, обкошування тротуарів, частково автобусних зупинок.

У Іваницькому старостинському окрузі провели обкошування узбіч доріг, навели лад у центральній частині села, зокрема, біля меморіалу загиблим воїнам. Також було висипано щебенем проблемні ділянки доріг.

Роботи з благоустрою та наведення належного санітарного стану в населених пунктах громади тривають.