До відома суб’єктів господарювання !

Дата: 11.06.2020 15:04

Недригайлівська селищна рада нагадує громадянам, що з 1 січня 2020 року проводиться компанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі-податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Відповідно до змін , запроваджених Законом України від 17.03.2020 №533-IX «Про  внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», громадяни та фізичні особи які провадять незалежну професійну діяльність, для яких встановлено строки подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи підпунктом 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 Податкового Кодексу України мають право подати декларацію до 01 липня 2020 року, а саме останній день подання декларації 30 червня 2020 року.

Податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у таких деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020року.

Декларацію можна подати до Роменського управління ГУДФС у Сумській області або через електронний сервіс в Електронному кабінеті вхід через офіційний вебпортал  ДПС за адресою:https//cabinet.tax.gov.ua.