На Недригайлівському ринку працювала комісія селищної ради

Дата: 15.06.2020 09:02

12 червня працівники відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради спільно з директором Недригайлівського речового ринку Кривопатрею  Ф.І. провели моніторинг роботи ринку стосовно питань тарифної політики. Також до перевірки були залучені головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Клименко В.В. та представники місцевої поліції.

За результатами перевірки встановлено, що плата за торгове місце здійснюється відповідно до тарифів, затверджених виконавчим комітетом Недригайлівської селищної ради. Кожне торгове місце має засоби індивідуального захисту та облаштоване відповідно карантинних вимог.

Так, відповідно за 1 день роботи ринку, торгівлю здійснили до 100 підприємців.

У процесі роботи суб’єкти господарювання мали змогу поспілкуватися з представниками органів влади і висловити свої думки і побажання щодо покращення роботи ринку. Прозвучали звернення стосовно підсипки щебенем проблемних ділянок покриття ринку та відновлення подачі води для потреб працівників ринку.