Привітали з 80-річним ювілеєм

Дата: 15.06.2020 15:02

15 червня відзначає свій 80-річний ювілей жителька села Кулішівка Гусак Любов Дорофіївна, яка велику частину свого життя  пропрацювала в галузі сільського господарства. З цього приводу ювілярку відвідали староста Кулішівського старостинського округу Юрій КОРОТКИЙ, тимчасово виконуючий обов’язки Недригайлівського селищного голови Валентин АКІМОВ,  депутат Недригайлівської районної ради Тетяна ОПІМАХ, колишній голова місцевого колгоспу Микола КОВАЛЕНКО. Вони  привітали ювілярку теплими словами, квітами, подарунком, подякою за сумлінну працю від виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, висловили вдячність за багаторічну працю в галузі сільського господарства.