Проведена апаратна нарада

Дата: 15.06.2020 15:30

15 червня 2020 року тимчасово виконуючим обов'язки  Недригайлівського селищного голови Валентином Акімовим  була проведена апаратна нарада з старостою, виконуючими обов’язки старост старостинських округів,  начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівниками комунальних підприємств.

В ході наради її учасники обговорили питання роботи КП «Недригайлівський речовий ринок», благоустрою територій селищної ради, проблему завантаженості тротуарів у центрі селища Недригайлів та інші питання.

Після апаратної наради заступником селищного голови Анатолієм Сиротенком було проведено нараду з старостою та в.о. старост за участю начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Н.Сердюк та директора Недригайлівської СЗОШ Н.Колоусової, на якій порушувались питання роботи закладів освіти, культури та медицини, проведення спортивних змагань та запланованих заходів до професійних та державних свят в умовах карантинних обмежень.