Наші переможці на конкурсі «Подільський водограй»

Дата: 17.06.2020 09:25

Нещодавно відбувся  Міжнародний конкурс юних виконавців на музичних інструментах  «Подільський       водограй». Традиційно     він проводився  у м. Вінниці, але цей рік кинув виклик музикантам,  які хочуть творчо мислити, рости та реалізовувати свої таланти. Конкурс проводився дистанційно в таких номінаціях: фортепіано, гітара, духові, струнно – смичкові інструменти та їх ансамблі. Вікова категорія учасників становила від 7 років – учні дитячих музичних шкіл, а також студенти музичних академій та педагогічних інститутів. Професійне журі представляли: Заслужені артисти України, професори різних відділень Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, професори Луганської державної академії культури і мистецтв, доктори і доценти Вінницького державного педагогічного університету, іноземні члени журі – Даніела Міхаела Чокою (професор вокального мистецтва Національного коледжу мистецтв «Октав Бенчіле» Ясси (Румунія), Ніна Мунтяну – викладач скрипки в Національному коледжі імені Октава Бансена  м. Ясси (Румунія) та інші.

Нашу Недригайлівщину представляли:  викладач по класу гітари КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області»  Єлизавета Карпенко (виборола ІІ місце у категорії студенти музичних академій)  та її учень І класу Олексій Щербак, який зайняв ІІІ місце у своїй віковій категорії.

Лауреатів конкурсу привітали  начальник  управління культури і мистецтв Вінницької  обласної державної адміністрації Ольга Дернова,  ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Лазаренко та поважні члени журі.

Дружний творчий колектив учнів та викладачів дитячої музичної школи вітає з перемогою Єлизавету Карпенко та Олексія Щербака, бажає нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!