Недригайлівський селищний голова привітав медиків з професійним святом

Дата: 19.06.2020 11:55

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК привітав медиків громади з Днем медичного працівника. За сумлінну, добросовісну працю у  справі надання медичної допомоги населенню, високі досягнення в професійній діяльності, відданість своїй справі він нагородив грамотами виконавчого комітету селищної ради та пам’ятними подарунками лікаря загальної практики  сімейної медицини АЗПСМ Сергія КРАВЧЕНКА, сестру медичну загальної практики сімейної медицини АЗПСМ Ольгу ГНАТЕНКО, лікаря-інфекціоніста поліклінічного відділення КНП «Недригайлівська ЦРЛ» Світлану МАЗЕПУ, інспектора з кадрів КНП «Недригайлівська ЦРЛ» Світлану ГОРДІЄНКО. Селищний голова побажав медичним працівникам міцного здоровя, миру, благополуччя та всіляких гараздів у нелегкий період для галузі медицини.