Виконуючий обов’язки селищного голови провів апаратну нараду

Дата: 22.06.2020 13:44

22 червня 2020 року виконуючий  обов’язки Недригайлівського селищного голови Валентин Акімов   провів апаратну нараду  з очільниками старостинських округів, начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

На початку наради її учасники  обговорили виконання протокольних доручень  минулої апаратної наради. Крім того, на нараді піднімались питання про додаткові заходи по виконанню селищного бюджету на 2020 рік, заключення договорів на вивезення ТПВ з жителями та господарюючими суб’єктами старостинських округів громади, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ,  активізації роботи адмінкомісії, комісії з благоустрою та депутатського корпусу з порушниками правил благоустрою, підготовки та проведення заходів до Дня Конституції України та Дня молоді, підготовки до нового опалювального сезону та інші .

По закінченню апаратної наради заступником селищного голови були дані доручення відповідальним посадовцям по вирішенню питань, які виносились на нараду.