Пройшли заходи до Дня молоді у населених пунктах громади

Дата: 30.06.2020 16:08

Різноманітно, але в режимі онлайн, пройшли заходи до Дня молоді в населених пунктах Недригайлівської громади.

У комунальному закладі   «Недригайлівський центр культури і дозвілля» проведений селищний фестиваль молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Зоряний простір», у комунальному закладі «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості» - фестиваль «Яскрава молодь  Недригайлівщини  – майбутнє України»,  у Віхівському  СК - філії -  флешмоб «Чарівна молодість моя», в Іваницькому СБК – філії молодіжна конкурсно - розважальна програма «Свято краси, бадьорості і завзяття», у Хоружівському СБК – філії -  шоу-програма  «Незрівнянний молодості час», у Маршалівському СБК – філії -  розважальна програма  «Всі ми друзі веселого настрою». У комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека» відбувся відео – огляд книг «Молодіжний книжковий мікс». Представниками селищної ради взята участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія 2020».

27 червня у рамках чемпіонату Сумської області з футболу серед команд вищої ліги на культурно - спортивному комплексі «Колос» селища Недригайлів відбувся футбольний матч між командами Недригайлова та Глухова.