Жителька села Хоружівка відзначила 90-річний ювілей

Дата: 02.07.2020 10:42

1 липня 2020 року відзначила свій 90 – річний ювілей жителька села Хоружівка Кізенко Мотрона Полікарпівна. Народилася Мотрона Полікарпівна у Росії у селі  Дудчине  Євдоківського району Воронежської області у родині колгоспників. У сім’ї було четверо дітей. Мотрона Полікарпівна закінчила 6 класів місцевої школи, мала хист до навчання, особливо до математики. Бажала вчитися далі, але в той час вербували підлітків на роботу на Урал, і Мотрона поїхала разом із своїми товаришами у Свердловську область, місто Сєров.

Їхали залізною дорогою майже чотири місяці. Працювала на заводі різноробочою. Там і зустріла свою долю, чудового хлопця з Хоружівки Кізенка Олексія Калениковича, який працював на заводі токарем. У 1952 році одружилися, а у 1953 році народився первісток Василь. Але Олексія Калениковича тягло на батьківщину, адже там залишилася мати та молодша сестра. Отже, з малою дитиною на руках подружжя переїхало у Хоружівку. Один за одним народилося ще двоє синів. Мотрона Полікарпівна усе життя пропрацювала у колгоспі.   У даний час має 5 внуків та 3 правнуків.

З 90 – річним ювілеєм Мотрону Полікарпівну прийшли привітати виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу Ольга Гордієнко та депутат селищної ради Олександр Петльований. Багато теплих слів було сказано у адресу ювілярки.

Виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу Ольга ГОРДІЄНКО