Провели роботи з благоустрою

Дата: 14.07.2020 10:45

На території Хоружівського старостинського округу продовжуються заходи по благоустрою. Слід відмітити роботу в цьому напрямку аграрних підприємств. Працівники ТОВ АФ "Хоружівка" повторно провели обкошування підвідомчих територій, зокрема упорядкували церковний сад, меморіал жертвам голодоморів, територію біля пам'ятника Покрови Божої Матері.

Агрофірма "Вікторія" провели грейдерування польових доріг загальною протяжністю більше 20 км та підсипали будівельними відходами проблемні ділянки.

Добрий приклад у плані прибирання у селі Хоружівка подають ФОП Гашенко Г.М., центр соціально-психологічної реабілітації дітей та відділення профтехосвіти.