A A A K K K
для людей із порушенням зору
Недригайлівська громада
Сумська область, Роменський район

Є перша перемога Недригайлова! 6 тур чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі: детальний огляд, турнірна таблиця

Дата: 28.07.2020 09:14
Кількість переглядів: 561

25 липня 2020 року відбулися матчі 6 туру чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій ліізі. Їхні результати такі:

ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) - ФК «Ромни» (Ромни) – 2:0

ФК «Колос» (Северинівка) - ФК «Нафтовик» (Охтирка) – 1:3

ФК «Явір» (Краснопілля) - ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – 1:2

ФК «Кролевець» (Кролевець) - ФК «Тростянець» (Тростянець) – 3:2

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) - ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – 0:2

ФК «Недригайлів-Барса-2003» отримав першу перемогу в турнірі, а ФК «Ромни» – шосту поразку поспіль.

Голи забивали у недригайлівській команді: Можневський Богдан (51 хвилина) та Стапанов Владислав (72 хвилина).

Зазвичай, недригайлівські футболісти дуже добре грали в першому таймі, а в другому, як мовиться, підсідали. Фактичо така ситація була в усіх попередніх іграх.

У поєдинку з роменцями вони витримали перший тайм. І самі створювали небезпечні моменти у воріт гостей. Проте підводила їх реалізація.

У другому таймі господарі продемонстрували, що вміють не тільки створювати небезпеку у воріт суперника, а й відсилати м'ячі у їх ворота.

І цьому підтвердженням став рахунок – 2:0 на користь недригайлівців. І перша перемога в їх активі. Перша, але, звичайно ж, не остання.

І є сподівання, що молоді футболісти це доведуть уже в наступному турі...