Апаратна нарада 28 липня

Дата: 28.07.2020 15:09

28 липня у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука з  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, старостою, в.о. старост старостинських округів.

Одним з основних питань  апаратної наради стало питання про проведення заходів з профілактики та недопущення поширення COVID-19 на території Недригайлівської громади. Ігор Вікторович у черговий раз наголосив на важливості дотримання усіх протиепідемічних правил і вимог, посилення санітарно-епідеміологічного режиму в закладах громади, носіння масок, дезінфекцію приміщень, дотримання соціальної дистанції, утримання від проведення масових культурно-розважальних заходів та ін.

На нараді також  були  обговорені питання  проведення заходів з благоустрою:  прибирання територій, обкошування узбіч доріг, наведення порядку на підвідомчих територіях. Йшлося про ремонт закладів освіти та культури, наповнення бюджету, проблемні питання землевпорядкування, посилення роботи адмінкомісії селищної ради,  інші питання життєзабезпечення громади.

Також селищний голова наголосив на  проведенні щочетверга єдиного санітарного дня, передбаченого Правилами благоустрою.