Сьогодні - День хрещення Київської Русі

Дата: 28.07.2020 15:10

28 липня в Україні щорічно відзначається державна пам’ятна дата – День хрещення Київської Русі.  Саме цього дня Православна Церква вшановує пам'ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності. У комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека» презентована  книжково-ілюстративна композиція  «Хрещення Київської Русі: погляд через віки».

Книжкові виставки, інформаційні огляди  літератури, присвячені темі хрещення Київської Русі, представлені в Хоружівській, Іваницькій, Кулішівській та Гринівській сільських бібліотеках-філіях.