Проходить благоустрій КСК «Колос»

Дата: 05.08.2020 15:15

За ініціативи Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА та за фінансової підтримки жителів громади Віктора МІРОШНИЧЕНКА та Михайла ПСАРЬОВА на культурно-спортивному комплексі «Колос» розпочалися роботи з встановлення альтанок для відпочинку. До робіт з встановлення альтанок долучилися працівники культурно-спортивного комплексу «Колос» на чолі з директором Сергієм ГОРДІЄНКОМ, Віктор МІРОШНИЧЕНКО, небайдужі жителі громади Юрій РЕВЕНКО, Анатолій ТОКАРЕНКО.

Планується, що вздовж берега річки Сула, задля облаштування зони  відпочинку, будуть встановлені 3 ідентичні альтанки та одна – за адмінприміщенням КСК «Колос». Один з благодійників, Віктор МІРОШНИЧЕНКО, зазначив: «Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК ініціює, щоб альтанка за адмінприміщенням КСК «Колос» стала місцем для проведення літніх ігор з шашок та шахів, як колись цього хотів уже покійний наш шановний чемпіон з шашок Григорій ПИЛИПЕНКО. Ми підтримуємо цю ініціативу і раді долучитися до такої справи».

Роботи з встановлення альтанок тривають.