Відбувся семінар щодо виплати дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 06.08.2020 15:52

В ході онлайн-семінару, який проведено Сумською обласною державною адміністрацією, доведено основні аспекти постанови КМУ №107 від 07.02.2018 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» щодо передбаченої дотації за бджолосім’ї на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявності в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання державної дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до органу місцевого самоврядування до 1 жовтня поточного року  документи, визначені пунктом 7 відповідної постанови.