Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем будівельника та Днем працівників ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2020 15:57

Шановні будівельники та працівники галузі ветеринарної медицини!
    Цьогоріч ви святкуєте свої професійні свята 9 серпня, в день Святого Пантелеймона цілителя! Тож хай самі вищі сили оберігають вас від усіх бід і негараздів!
    Дорогі будівельники! Нехай у вас буде натхнення на нові професійні звершення, успішну реалізацію  проектів, досягнення нових висот! Хай все задумане вам вдається!
     Шановні працівники ветеринарної медицини! У цей нелегкий епідемічний період прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність. Нехай Вас не залишає впевненість у правильно вибраному професійному шляху, здійснюються плани і задуми, а всі починання супроводжує успіх.

Шановні!!! Бажаю вам усім міцного здоров'я,  мудрості та взаєморозуміння, оптимізму та витримки! Бережіть себе і своїх рідних!

З повагою Недригайлівський селищний голова              Ігор ОСТАПЧУК