Селищний голова Ігор ОСТАПЧУК привітав жительку Недригайлова Лукію ГОРДІЄНКО з 90-річчям

Дата: 10.08.2020 14:05

10 серпня відзначає своє 90-річчя жителька селища Недригайлів Лукія Іванівна Гордієнко. З нагоди цієї визначної дати її відвідав та привітав Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК.

Лукія Іванівна усе життя працювала у місцевому колгоспі, в тому числі, і в нелегкі часи Другої світової війни. «Була і ланковою, і орала коровами, і скирдувала, і коноплі мочила. Роботи завжди було багато», - розповідає присутнім бабуся.

Незважаючи на свій поважний вік, ювілярка обробляє город 0,26 га, ходить до церкви, магазин перестала відвідувати, коли почалася епідемія. Хоч  Лукія Іванівна і одиноко проживаюча, але завжди приходять на допомогу племінниця, небайдужі сусіди, подруги приблизно її віку та трохи молодші.

Вітаючи ювілярку з Днем народження, селищний голова Ігор ОСТАПЧУК бажав міцного здоров’я, довголіття, турботи оточуючих, усіляких гараздів.