Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем села Віхове

Дата: 15.08.2020 11:30

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села, яке щорічно святкують у третю суботу серпня. Свята, яке відзначають усі його жителі, котрі в ньому народилися, виросли і працюють на його благо. Так цьогоріч склалося, що масові заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції не проводяться, але традиції живуть і примножуються у нашій пам’яті, наших серцях. Я маю надію, що в наступному році День села Віхове обов’язково відбудеться!

З нагоди вашого свята бажаю Вам добробуту у кожну родину. Зичу, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки. Миру вам, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК