На апаратній нараді 17 серпня знову говорили про профілактику коронавірусу

Дата: 17.08.2020 15:02

17 серпня у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, виконуючими обов’язки старост старостинських округів.

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК на початку апаратної наради наголосив на важливості дотримання усіх протиепідемічних правил і вимог, посиленні санітарно-епідеміологічного режиму в закладах громади, носіння масок, дезінфекцію приміщень, дотримання соціальної дистанції, утримання від проведення масових культурно-розважальних заходів та ін., а також дав доручення про проведення відповідних заходів на території громади.

На апаратній нараді також йшлося про ремонт доріг, вуличне освітлення, благоустрій культурно-спортивного комплексу «Колос» у селищі Недригайлів, наведення санітарного стану у селищі Недригайлів та населених пунктах старостинських округів, кладовищах, проведення підготовчих заходів до Дня Незалежності України в умовах карантину, підготовку закладів освіти до нового навчального року та ін.

Також були  обговорені питання  наповнення селищного бюджету, сплати орендної плати за землю,  підготовки до нового опалювального сезону,  інші питання життєзабезпечення громади.