Вітання з Днем села Хоружівка

Дата: 18.08.2020 13:53

Шановна громадо!

19 серпня,  в день релігійного свята  Преображення Господа або Спаса, відзначає своє храмове свято село Хоружівка!

День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у цьому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія села Хоружівка є часткою історії нашої громади, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому ваших пращурів та ваша, дорогі хоружівці.

Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади.    У цей святковий день від імені Недригайлівської селищної ради, виконавчого комітету  щиро вітаємо вас з Днем села. Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А Хоружівці - процвітання, стабільності та розвитку!

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК,

в.о. старости Хоружівського старостинського округу Ольга ГОРДІЄНКО