Привітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Дата: 21.08.2020 12:49

Шановні жителі Недригайлівської селищної ради!

Щиро вітаю вас із величними національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Це свята суспільної злагоди і миру,  єднання людей в ім'я процвітання рідної країни, рідного краю.

Наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя.

Від щирого серця й від усієї душі зичу вам,  земляки, здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я процвітання рідного краю і України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах!

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК