Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2020 09:31

23 серпня в Україні відзначають  День  Державного Прапора України.

Свято встановлено "…на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…" згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року. У 2009 році було внесено зміни до цього указу, й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Державний Прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

23 серпня у селищі Недригайлів  біля пам’ятника останньому кошовому отаману  Запорозької Січі Петру Калнишевському, дотримуючись  карантинних вимог і правил, пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участю представників громадськості селища.

Присутніх вітали представники влади – голова Недригайлівської райдержадміністрації Володимир Діхтяр, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій Сиротенко.