У населених пунктах Недригайлівської громади пройшли заходи до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2020 09:58

Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє - День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що  ми незламні, не дивлячись на будь-які перешкоди.

З  нагоди 29-ї річниці незалежності України, у селищі Недригайлів відбулося покладення корзин з живими квітами до пам’ятного знаку    захисникам, полеглим за волю та незалежність України – Олександру Шовтуті з Недригайлова, Сергію Грибенику з Кулішівки,  Євгену Керечанину з Деркачівки та до пам’ятника Тарасу Шевченку. Захід відбувся за участю керівників районної та селищної влади.

У селі Хоружівка відбулося покладення вінків до меморіального знаку воїну УПА Івану Литвиненку, у селі Кулішівка – до пам’ятного знаку загиблого в зоні АТО Сергію Грибенику.

Покладення до пам’ятних знаків відбулися також у селах Гринівка, Маршали, Іваниця,  інших населених пунктах громади.

Усі заходи пройшли   з дотриманням  санітарно-епідеміологічних вимог.

Ряд онлайн-заходів, присвячених святу, проходять у бібліотечних та клубних закладах селищної ради.