Привітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА та старости Кулішівського старостинського округу Юрія КОРОТКОГО з Днем села Кулішівка та Днем села Костянтинів

Дата: 28.08.2020 08:49

Шановні жителі сіл Кулішівка та Костянтинів!

28 серпня, в день релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці, ви відзначаєте  День села.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  цих свят!

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Це свято дороге для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за  прекрасний кулішівський край і за наших земляків.

Храмове свято – це завжди особлива подія, час зустрічі рідних і дорогих гостей. Але так цьогоріч склалося, що масові заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції не проводяться, та традиції всеодно живуть і примножуються у нашій пам’яті, наших серцях.

Маємо надію, що в наступному році День села обов’язково відбудеться!

З нагоди  свята бажаємо Вам добробуту у кожну родину. Зичимо, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки. Миру вам, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

У цей непростий час бажаємо вам не втратити віру у краще майбутнє.
   Божого вам благословення!

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК,