Відбулося свято Першого дзвоника

Дата: 01.09.2020 15:18

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і хвилюючих переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Свято першого дзвоника в Україні цьогоріч пройшло у новому форматі. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом, адміністрації закладів освіти ввели соціальну дистанцію та зобов’язали школярів, працівників закладів та присутніх батьків і гостей надягнути захисні маски.

Формат шкільних зустрічей і проведення свята 1 вересня визначено в кожному закладі індивідуально. Це були святкування в межах класу, класні квести, презентації фотоколажів, більшість із них проходили на свіжому повітрі.

Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК привітав учнів та вчителів Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з початком нового 2020-2021 навчального року, зазначивши, що сьогодні освіта зазнає суттєвих змін: змінюються пріоритети, структура і зміст, але головне нині організувати безпечне освітнє середовище для всіх здобувачів освіти та працівників закладів освіти.

У кожному закладі сьогодні звучали вітання від керівників закладів  з побажаннями міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

За шкільні парти у Недригайлівській громаді цьогоріч сіли 782 учні.