Герої в наших серцях

Дата: 03.09.2020 14:14

Святий обов’язок кожного громадянина – захищати свободу і незалежність своєї країни. На сході нашої держави відбуваються жахливі події, кращі сини і доньки відстоюють державну цілісність України.

До річниці вшанування пам’яті загиблих воїнів-земляків Олександра ШОВТУТИ, Сергія ГРИБЕНИКА сьогодні за участю громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку    захисникам, полеглим за волю та незалежність України -  Олександра ШОВТУТИ, Сергія ГРИБЕНИКА та Євгена КЕРЕЧАНИНА.

Олександр ШОВТУТА та  Сергій ГРИБЕНИК  загинули  3 вересня 2014 року  біля селища Побєда Новоайдарського району Луганської області, під час обстрілу  з території Російської Федерації реактивною системою залпового вогню «Смерч».

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, обоє героїв відзначені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Слова вдячності в адресу загиблих земляків, їхніх рідних, сподівання стосовно встановлення миру в Україні висловили голова Недригайлівської районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР, голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК та заступник селищного голови Анатолій СИРОТЕНКО, представник Недригайлівського районного військового комісаріату,учасник АТО Віктор ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ.

За участю  рідних, учасників АТО, представників влади відбулося покладання квітів  до могил загиблих у селищі Недригайлів та селі Кулішівка.

Жителі громади вдячні нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь.

Усі заходи пройшли  з дотриманням  санітарно-епідеміологічних вимог.