Відбувся перший розіграш "Кубку закриття літнього сезону" з міні-футболу серед ветеранських команд

Дата: 09.09.2020 08:16

Напередодні Дня визволення Недригайлівщини від нацистських загарбників на КСК «Колос», що у Недригайлові, відбувся перший розіграш "Кубку закриття літнього сезону" з міні-футболу серед ветеранських команд Недригайлова, Іваниці та Вільшани.

Змагання відбулися за сприяння Комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, голови федерації футболу району Володимира ДІХТЯРА, Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА та Почесного консула України в Марокко Ідріссі МОХАМЕД.

Результати матчів: ФК Ветеран (Недригайлів) – ФК Вільшана 4:3;

ФК Іваниця - ФК Вільшана 4:1;

ФК Ветеран (Недригайлів) - ФК Іваниця 3:2.

У підсумку, перше місце і перехідний кубок дісталися недригайлівцям, другі – іваничани, і третє місце за вільшанськими ветеранами футболу. Кубок переможцям турніру вручив Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, який також відзначив пам’ятними подарунками найстарших гравців турніру – Миколу БЕРЕЖНОГО та Володимира ПСАРЬОВА. Від імені голови федерації футболу Недригайлівського району Володимира ДІХТЯРА призи кращим гравцям кожної команди-учасника розіграшу кубку вручив заслужений тренер України з футболу Ігор КРАВЧЕНКО.

Почесний консул України в Марокко Ідріссі МОХАМЕД подарував футболки збірної Марокко з футболу Володимиру ПСАРЬОВУ, Ігорю ПОСТОЄНКУ та Ігорю ОСТАПЧУКУ.